Szkolenia żeglarskie

Szkolenia żeglarskie to wstęp do niesamowitej przygody i szansa na wszechstronny rozwój. Żeglarstwo to prawdziwa pasja ale także wyjątkowy sposób kształtowania charakteru. Żeglujesz lub zawsze marzyłeś by stanąć za sterami łodzi? Bardzo dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz:

☑️ SZKOLENIA NA STOPIEŃ ŻEGLARZA JACHTOWEGO

Indywidualne i w małych kameralnych grupach do 3 osób przygotowania do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego. Już od 600 zł

☑️ SZKOLENIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY DO 14 ROKU ŻYCIA

Zabawa na wodzie. Nauka podstaw żeglowania. Na jachtach Optymist, Omega, Orion 50 zł/1 godz. lub 100 zł/ 3 godz. (od osoby) Na Jeziorze Przeczyce – Stanica ŻUKS „BRYZA” Boguchwałowice. Indywidualne podejście do szkolenia przez doświadczonych instruktorów.

☑️SZKOLENIA DOSZKALAJĄCE DLA ŻEGLARZY POSIADAJĄCYCH PATENT

Na jachtach Omega, Orion, Trener – 50 zł/1 godz. lub 100 zł/ 3 godz.(od osoby) Na Jeziorze Przeczyce – Stanica ŻUKS „BRYZA” Boguchwałowice.

Szkolenia żeglarskie – poczuj prawdziwy wiatr w żaglach

Szkolenia żeglarskie prowadzimy od 2006 roku na naszej stanicy na Jeziorze Przeczyce. Instruktorzy żeglarstwa w stopniu kapitana jachtowego i sternika morskiego. Wyszkoliliśmy już w tym okresie kilkuset żeglarzy. Mamy duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Przez te lata prowadziliśmy zajęcia na obozach żeglarskich z dziećmi i młodzieżą, na których przewinęło się około 600 uczestników.

Zorganizowaliśmy również wiele rejsów szkoleniowo stażowych na Mazurach i na morzu, gdzie nasi nowi adepci sztuki żeglarskiej mogli odbyć staż przygotowujący ich do zdobycia wyższych stopni żeglarskich.

Weekendowy kurs na stopień żeglarza jachtowego

Zapisy od 15.03.2020 Agencji Szkoleniowo Ubezpieczeniowej Prometeusz 41-902 Bytom Żołnierza Polskiego 5/2
Zajęcia teoretyczne w Bytomiu.
Zajęcia praktyczne na Jeziorze Przeczyce kwiecień, maj
Informacje tel. 791 499 105